20:45

Kontakt

e-mail: maks11072000@gmail.com

10 komentarzy:

 1. Dziwna ta Twoja nowa szata graficzna. Kilka osób narzekało, że nie może u Ciebie dodać komentarza. Ja tu trafiłam całkiem przypadkiem bo już chciałam do Ciebie maila pisać zamiast komentarza.
  Przede wszystkim pragnę podziękować za komentarz i życzenia u mnie. Po drugie a właściwie powinno być po pierwsze, to cieszę się, że masz to cholerne choróbsko już za sobą i że nie zaraziła się Twoja mama. Teraz życzę przede wszystkim dużo zdrowia, bo ono jest bezcenne. Twoje zdjęcia zimowych drzew są przepiękne, bardzo takie lubię. Prezent od Lidzi cudowny, to Anioł nie kobieta!!
  Maks życzę Ci przede wszystkim dużo zdrowia i radości z każdego dnia . Spędź te Święta z najbliższymi. Wszystkiego dobrego.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowych spokojnych świątecznych dni :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny jest ten Twój wpis z podsumowaniem roku . Był dla Ciebie bardzo pracowity i owocny. Kawała Polski zwiedziłaś. A zdjęcia mnie zauroczyły, są genialne. Gratuluję również kuchennych umiejętności. Takie pyszności pokazałeś, że aż mi ślinka pociekła.
  Dziękuję za odwiedziny u mnie i życzę wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku, a przede wszystkim zdrowia dla Ciebie i Twoich bliskich, oraz powodzenia na kolejnym roku studiów.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. No wreszcie wiem, gdzie pisać komentarze. Ostatnio miała z tym problem. Rok u Ciebie minął całkiem miło, oprócz grudnia kiedy to "dorwał Cię wirus ". Mam nadzieję, że obecnie masz się dobrze. Życzę zdrowia i powrotu do normalności. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne Twoje zimowe fotografie.W Nowym Roku życzę Ci powodzenia na sesjach egzaminacyjnych, dużo zdrowia i radości na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 6. Max nie wiem co jest z Tym Twoim blogiem, ale znowu nie ma pod ostatnim postem miejsca na komentarz. Gratuluje zaliczonej sesji i wielkie gratulacje z tyt. szczepienia. Ja niestety grupa 1 ale na samym końcu z racji wieku więc nadal czekam . Też bym chciała w końcu wrócić do normalności.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Maksiu,kompletnie nie wiem jak napisać komentarz:(((
  Chciałam napisać, że świetnie cieszysz się zimą i oczywiście zrobiłeś wspaniałe zdjęcia:)
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Maks, nie potrafię się poruszać po Twoim nowym blogu. Nie wiem jak dodać komentarz. Zaglądam do Ciebie ale nie zostawiam komentarza bo nie wiem jak:)Ciemnota ze mnie czy co? Nie mniej serdeczne, poświąteczne życzenia zdrowia i pomyślności składam. Aby każdy Twój dzień był cudowny! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Aniu! Widzę, że nie tylko Ty masz problem z dodawaniem komentarzy. Ja kompletnie nie wiem z czego to wynika, u mnie bowiem pod każdym postem wyskakuje okienko z możliwością umieszczenia komentarza.

   Dziękuję za miłe słowa i w pełni je odwzajemniam, dużo zdrowia i samych radości z życia! :)

   Usuń
 9. Jeśli ktoś tu trafi i zobaczy moją wiadomość, to bardzo proszę o podesłanie mi na maila zrzutu ekranu, jak to wygląda, że nie można dodać komentarza; może jakoś prędzej będę wiedzieć co z tym problemem zrobić...

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!

Copyright © 2014 Świat z mojej perspektywy , Blogger