09:52

Doceniona poezja i blogowanie

Witam!
Jak wiecie, od kilku lat w wolnych chwilach piszę wiersze i różnego rodzaju opowiadania. Kilka z nich mogliście poznać w poprzednich postach (KLIK, KLIK), a także w zakładce "Moje wiersze". I w związku z tym, w ostatnim czasie miałem bardzo ciekawą historię.
Pewnego dnia kilka tygodni temu, przeglądając swoje konta na serwisach społecznościowych, dostrzegłem na Facebooku tajemniczą wiadomość od redakcji gazety, która działa w mojej okolicy. Gdy ją otworzyłem i przeczytałem, wszystko stało się jasne: dwie redaktorki, które tworzyły na stronie internetowej tejże gazety cykl "Aktywny piątek", w którym co drugi piątek przedstawiana jest twórczość artystyczna mieszkańców mojej gminy, chciały stworzyć artykuł o mojej poezji! Jak pisały, dostrzegły na blogu kilka bardzo ciekawych wierszy i postanowiły się ze mną w tym właśnie celu skontaktować, abym się nimi pochwalił na stronie. Bardzo mnie uradowała wiadomość, że ktoś te wiersze dostrzegł i otrzymałem taką propozycję. Oczywiście zgodziłem się na współpracę. Miałem za zadanie napisać kilka słów o sobie, a także podesłać dwa, trzy utwory, z których byłem najbardziej dumny i zadowolony. Gdy podesłałem to wszystko, redaktorki dostrzegły, że wspomniałem również o moim zamiłowaniu do fotografii. Zaproponowały mi, że w niedalekiej przyszłości, jeśli będę chciał, może powstać kolejny artykuł z moją twórczością, w których będę mógł się pochwalić swoimi zdjęciami.
W przedostatni piątek, na stronie internetowej "Mój Gdów", miał premierę ten długo wyczekiwany przeze mnie wpis. To był taki kolejny punkt w moim życiu, kolejny osiągnięty cel, kolejna radość. Nigdy nie przypuszczałem, że moje wiersze rozprzestrzenią się poza tego bloga. Ta współpraca z redakcją dała mi dużego kopa do dalszego działania, i w najbliższym czasie mam zamiar opublikować wiersze, które niedawno powstały z mojego pióra.

Artykuł możecie przeczytać, klikając w link obok: http://www.mojgdow.pl/aktywny-piatek-tworczosc-maksa-stanczyka/

Oprócz docenionej poezji, doceniany jest również sam blog. Dostaję wiele pozytywnych komentarzy od znajomych, ale nie tylko. Ostatnio przyszła do mojej mamy z wizytą sąsiadka, która z miłą chęcią i wielkim zainteresowaniem śledzi moje poczynania blogowe. W trakcie rozmowy, opowiedziała nam o jej pewnej koleżance (ja osobiście jej nie znam), którą bardzo zachwyca blog - począwszy od szaty graficznej, skończywszy na postach.
Każde takie historie i słowa uznania są dla mnie ogromną motywacją. Przez to wiem, że moja obecność w blogosferze nie jest bezsensowna i ma w sobie jakiś cel. Tak samo jak w przypadku poezji, tak i tu takie uwagi dają kopa do dalszego działania.

Co do samego bloga, to mam kilka ciekawych według mnie pomysłów na kolejne posty, które powinienem zrealizować w najbliższym czasie - zimowa wyprawa do Zakopanego, zeszłoroczne podróże do Wrocławia, Rzeszowa, spacer na cholerny cmentarz w mojej wsi, wiosna w moim ogrodzie, nowe wiersze...
Tak więc spodziewajcie się teraz większej aktywności na tym blogu.

A tutaj taka mała zapowiedź, żeby podkręcić Wam apetyty 😊:
Pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłego dnia! :)

P.S. Przedłużam plebiscyt "Podróż Roku 2016" do końca marca. Proszę o głosy! :) :) :)

16 komentarzy:

 1. Gratuluję publikacji Twoich wierszy, to z pewnością jest motywacją do dalszej twórczości.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, dobra motywacja do dalszego działania.
  Serdecznie pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje, rozwijaj się, rozwijaj skrzydła :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!!! bardzo się cieszę :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i życzę Ci dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczerze gratuluję. Sukcesy bardzo cieszą i dają chęć do rozwoju. I tego Ci życzę :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniała wiadomość...;o)
  I miło pomyśleć, że "siedzisz" za "miedzą"...;o)

  OdpowiedzUsuń
 8. Maja gratuluję Ci serdecznie. Działaj bo jesteś młody świat przed Tobą zdobywaj nowe onszary😜

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, miało być Maks ale słownik telefoniczny działa cuda pod nieobecność okularów 😆

   Usuń
 9. Admiration to your beautiful world.

  I wish You all the best.
  Greeting and hug.

  From Japan, ruma ❃

  OdpowiedzUsuń
 10. gratuluję publikacji i pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje! Rozwijaj się dalej pięknie:))) Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję z całego serca i życzę dalszych równie wspaniałych sukcesów !!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Zasłużyłeś na ten sukces, bo naprawdę masz talent!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!

Copyright © 2014 Świat z mojej perspektywy , Blogger