listopada 21, 2015 Jesienny czas literacki Witajcie! Ostatnio, wzięło mnie na literaturę. Nie na czytanie bo czytać - czytam bardzo dużo, ale na jej tworzenie. Jesienna nostalgia i smutek z … Przejdź do wpisu »