marca 25, 2017 Trochę zimy, trochę wiosny... Witam! Ostatni tydzień pożegnał, miejmy nadzieję, definitywnie zimę i przywitał wiosnę. I taki będzie również dzisiejszy post - trochę zimy, trochę … Przejdź do wpisu »
lutego 10, 2016 Szukam oznak wiosny... Witam! Dzisiaj zacznę od swojej poezji. Ożywienie Szukam ich codziennie. Czerpię z nich wiele sił. Ach te ślady i oznaki! Mojego ożywi… Przejdź do wpisu »