kwietnia 10, 2016 Urlop, przerwa lub jak kto woli Witam! Dzisiaj taki post informacyjny. Dość dawno nie pisałem do Was i na razie pisać nie będę. Z powodów prywatnych i szkolnych (egzaminy) na troch… Przejdź do wpisu »