kwietnia 25, 2015 "Wiosna! Cieplejszy wieje wiatr! Wiosna! Znów nam ubyło lat!" Dzisiaj wiosenny, krótki pościk, bo dzisiejsza pogoda odpycha od elektroniki i zaprasza na miły spacer. Dzisiaj termometry już wskazywały 25 st. Ce… Przejdź do wpisu »
sierpnia 23, 2013 Obiecana ważka + ślimak! Witajcie! Umieszczam dzisiaj, wgrane zdjęcia ważki i ślimaka. Oto one: … Przejdź do wpisu »