maja 23, 2026 Spójrz w niebo! Witam! Witam się z Wami po kolejnej dłuższej przerwie... Ja nie wiem jak to jest, ale z każdym kolejnym rokiem ubywa miejsca w dobie, a spięcie wszys… Przejdź do wpisu »
sierpnia 16, 2020 Nad Czarnym Stawem w Puszczy Niepołomickiej Witam! ;) Słowem wstępu muszę przyznać, iż tworzenie tego wpisu zapamiętam na dość długo, ponieważ nigdy wcześniej jednego postu nie musiałem pisa… Przejdź do wpisu »