marca 08, 2019 Sześć lat i jeden dzień temu... Witam! Wczoraj pisałem o renesansie w moim ogrodzie, o przedwiośniu, o wielobarwnych kwiatach, o kurze, o biedronce... a tak sobie teraz pomyślałem,… Przejdź do wpisu »